Pozbądź się nadmiaru kilogramów!

No Comments
skuteczne zabiegi na odchudzanie

Sporo osób nie jest zadowolonych ze własnego wyglądu fizycznego. Jedną spośród szczególnie wymienianych wad jest postawa. Poszukujesz sposobu na skuteczne odchudzanie w Krakowie? Mamy dla Ciebie kilka uwag.

Czy dieta to jedyne rozwiązanie?

Jeśli myślimy o kształtowaniu figury, najczęściej stawiamy na zdrowe odżywianie , a także treningi. Co zrobić w sytuacji jak nasza tkanka tłuszczowa nie obniża się lub nie potrafimy ukształtować danej części ciała? Zdecyduj się na efektywne zabiegi medycyny estetycznej, mające na celu pobudzenie, redukcję tkanki tłuszczowej, a także usuwanie cellulitu.

Zabieg Exillis® Kraków

Exillis BTL to jedynie dostępne na rynku urządzenie, które umożliwia na zastosowanie fal ultradźwiękowych oraz kontrolowanego ogrzewania tkanki. Dzięki temu cząsteczki są równomiernie pobudzane. Zabieg Exillis® w Krakowie umożliwia zmniejszenie tkanki lipidowej, formowanie sylwetki, poprawę napięcie skóry, a także redukcję pomarańczowej skórki. Warto wspomnieć, że Exillis to system bezinwazyjny i bezpieczny. Stanowi dobrą alternatywę dla inwazyjnych procedur liposukcji i lipolizy. Spalanie tkanki tłuszczowej wspomniany sprzętem odbywa się w trzech etapach: rozpoznanie, izolacja, deaktywacja.

Co to jest endermologia?

Problemem naszych pacjentek jest głównie jędrność skóry. Z wiekiem traci ona swoją sprężystość, a produkcja kolagenu jest zwolniona. Endermologia w Krakowie pozwala skutecznie redukować cellulit oraz ujędrniać niektóre partie ciała. Lipomassege® Endermologie™ polega na równoczesnym oddziaływaniu na tkankę łączną oraz podskórną. Zabieg endermologii w Krakowie wspiera gubienie kilogramów, a ponadto pozwala na wygładzenie skóry, walkę z zbędnymi kilogramami, zmniejszenie obwodu o kilkanaście centymetrów. Warto zaznaczyć, iż zabiegi odchudzające w klinice Vesuna są wyjątkowo komfortowe. Nie trwają więcej niż 40 minut. Zapewniają błyskawiczne nasycanie się trwałymi rezultatami.

Categories: Uroda, Zdrowie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *