Pozbądź się nadmiaru kilogramów!

skuteczne zabiegi na odchudzanie

Sporo osób nie jest zadowolonych ze własnego wyglądu fizycznego. Jedną spośród szczególnie wymienianych wad jest postawa. Poszukujesz sposobu na skuteczne odchudzanie w Krakowie? Mamy dla Ciebie kilka uwag.

Czy dieta to jedyne rozwiązanie?

Jeśli myślimy o kształtowaniu figury, najczęściej stawiamy na zdrowe odżywianie , a także treningi. Co zrobić w sytuacji jak nasza tkanka tłuszczowa nie obniża się lub nie potrafimy ukształtować danej części ciała? Zdecyduj się na efektywne zabiegi medycyny estetycznej, mające na celu pobudzenie, redukcję tkanki tłuszczowej, a także usuwanie cellulitu.

Zabieg Exillis® Kraków

Exillis BTL to jedynie dostępne na rynku urządzenie, które umożliwia na zastosowanie fal ultradźwiękowych oraz kontrolowanego ogrzewania tkanki. Dzięki temu cząsteczki są równomiernie pobudzane. Zabieg Exillis® w Krakowie umożliwia zmniejszenie tkanki lipidowej, formowanie sylwetki, poprawę napięcie skóry, a także redukcję pomarańczowej skórki. Warto wspomnieć, że Exillis to system bezinwazyjny i bezpieczny. Stanowi dobrą alternatywę dla inwazyjnych procedur liposukcji i lipolizy. Spalanie tkanki tłuszczowej wspomniany sprzętem odbywa się w trzech etapach: rozpoznanie, izolacja, deaktywacja.

Co to jest endermologia?

Problemem naszych pacjentek jest głównie jędrność skóry. Z wiekiem traci ona swoją sprężystość, a produkcja kolagenu jest zwolniona. Endermologia w Krakowie pozwala skutecznie redukować cellulit oraz ujędrniać niektóre partie ciała. Lipomassege® Endermologie™ polega na równoczesnym oddziaływaniu na tkankę łączną oraz podskórną. Zabieg endermologii w Krakowie wspiera gubienie kilogramów, a ponadto pozwala na wygładzenie skóry, walkę z zbędnymi kilogramami, zmniejszenie obwodu o kilkanaście centymetrów. Warto zaznaczyć, iż zabiegi odchudzające w klinice Vesuna są wyjątkowo komfortowe. Nie trwają więcej niż 40 minut. Zapewniają błyskawiczne nasycanie się trwałymi rezultatami.

Categories: Uroda