Wybór odkurzacza nie musi być trudny…

odkurzanie dywanu

Zachowanie czystości niejednokrotnie powoduje problemy. Sytuacja jest bardziej czasochłonna, jeśli posiadamy czworonoga. Konfrontacja z sierścią jest wyjątkowo delikatna oraz długa. Czy mamy sposób na pozbycie się sierści z wersalki, foteli, podłogi? Oczywiście! Poznaj dobre odkurzacze, które pomogą Ci w czyszczeniu.

Jaki odkurzacz wybrać?

Wbrew pozorom wybór trafnego odkurzacza nie jest łatwym wyborem. Możemy wyróżnić kilka wariantów tego małego AGD. Podstawowy podział traktuje o odkurzaczach podłogowych z woreczkiem, bezworkowych, multifunkcyjnych i odkurzaczach z filtrem wodnym. Najpopularniejsza jest pierwsza wymieniona propozycja. Warto jednakże pamiętać, aby w każdym wypadku kupić polecany, niezawodny sprzęt. My zwróciliśmy uwagę na odkurzacz Samsung, który charakteryzuje się potężnym silnikiem i szczoteczką o dużej mocy wciągania. Znakomicie radzi sobie z czyszczeniem zabrudzeń i dużych zabrudzeń na innych powierzchniach. Bezworkowe odkurzacze Miele rekomendujemy osobą mającym skłonność do alergii oraz uczuleń. Drugim wyjściem w tym wypadku jest higieniczny worek na kurz wyposażony w systemem mikro oraz filtracji higienicznej. Worki do odkurzaczy Miele (matrixmedia.pl/miele/akcesoria/oryginalne-worki-miele.html) oraz Samsung dają nam dobrą jakość. Są niezwodne, a dodatkowo nie tylko gromadzą zabrudzenia, a również pozwalają neutralizować zanieczyszczenia, alergeny i drobinki brudu.

Sprawdzone porady

Nie możesz się uporać z sprzątaniem foteli z sierści? Zadbaj o wymienne miotełki do odkurzacza. Pozwolą Ci one wyczyścić tapicerki z licznych trudnych zabrudzeń. Jeśli chcesz dbać o wygląd swojej podłogi w każdym momencie zwróć uwagę na odkurzacze automatyczne. Czyszczą one powierzchnie zawsze kiedy tego wymagasz, a Ty możesz zająć się innymi obowiązkami.

Categories: Porady