Czy warto inwestować w depilację laserową?

depilacja laserowa

Jednym z najmodniejszych zabiegów laseroterapii od lat zostaje laserowe usuwanie owłosienia. metoda ta powinna być przeprowadzana w sezonie zimowo-jesiennym, zatem aktualnie chcemy poruszyć ten problem ponownie. Dowiedz się więcej o depilacji laserowej.

Wskazania do wykonania depilacji laserowej

Depilacja laserowa w Krakowie może być wykonana na wskazanej części ciała. Z omawianych zabiegów równie często korzystają kobiety i mężczyźni. Wiek lub płeć nie mają w tym przypadku znaczenia. Często wybierany obszar to nogi, pachy, a także wąsik. Przebieg zabiegu jest zależny od wskazanego miejsca. Obszerne fragmenty ciała można rozdzielić na części. Często pacjenci preferują tylko depilację łydek bądź ud. Parametry lasera dobierane przez specjalistę są uzależnione od specyfiki karnacji, a także owłosienia pacjenta. Wszystko przystosowane jest do indywidualnych potrzeb oraz oczekiwań. Metoda laserowa sprawdza się w przypadku wyjątkowo grubych, mocnych włosków. Cienkie oraz jasne włosy także można poddać zabiegowi, potrzebują one natomiast większej uwagi.

Depilacja laserowa dla mężczyzn

Jeden najchętniej wybierany sposobów przez mężczyzn to aktualnie laserowe usuwanie owłosienia. Kraków to miasto, w którym znajduje się parę zaufanych klinik medycyny estetycznej oraz laseroterapii, które charakteryzują się profesjonalizmem, posiadaniem nowoczesnego sprzętu oraz kompleksowym podejściem do pacjentów. Na depilację laserową zapisują się mężczyźni uprawiający różne sporty, ceniący sobie wygodę i zwracający uwagę na swój wizerunek.

Prawidłowa depilacja w Krakowie jest możliwa z użyciem diodowego lasera PALOMAR VECTUS™. Sprzęt ten posiada certyfikat bezpieczeństwa oraz efektywności przestrzegany na całym świecie.

Categories: Uroda