Zamontuj sufit napinany i odmień swoje wnętrze!

salon aranżacja

Aranżowanie wnętrza może przysporzyć wielu problemów. Jednym z nich może być wybór właściwego sufitu. Mimo, że dla mnóstwa osób wybór w tej kwestii zdaje się być skromny, posiadamy co niemiara możliwości. Coraz większą popularność zyskują sufity napinane, które dają bardzo dużo sposobności aranżacyjnych. W tym wpisie pod lupę wzięliśmy sufity lustrzane, akustyczne oraz sufity niebo.

Sufity lustrzane

Sufity te wspaniale sprawdzą się w każdym pomieszczeniu zarówno w mieszkaniu, jak też salach bankietowych albo biurach. Nadają wnętrzu nieprawdpopodobnej elegancji. Sufity lustrzane posiadamy możliwość zaaranżować w różnych kolorach – od perłowego po czarny. Charakteryzują się lekką strukturą, przez co są łatwe w montażu. Najważniejszą korzyścią lustrzanych sufitów jest optyczne powiększanie pokoi, w których zostały wykorzystane.

Sufit niebo

Jednobarwny sufit nie spełnia Twoich oczekiwań? Co powiesz na sufit niebo? Dzięki niezwykłej technologii nudny szary sufit można przeistoczyć w wyjątkową ozdobę wnętrza, która jednocześnie może pełnić funkcję oświetlenia. Powłoka napinana, jaka prezentuje niebo może zostać uzupełniająco oświetlona taśmami LED. Sterowanie światłem dokonuje się bezprzewodowo, co jest ogromnym udogodnieniem. Możliwość zmiany barwy oświetlenia ,jak również regulacji jego intensywności sprawi, iż uzyskasz w wnętrzu niesamowity klimat! Możesz także uzyskać efekt gwieździstego nieba dzięki innowacyjnym światłowodom. Sufit niebo będzie właściwy nie tylko do sypialni, lecz jest również rewelacyjnym rozwiązaniem do pokoju młodzieżowego a także restauracji.

Sufit akustyczny

Irytuje Cię zbytni gwar dochodzący z zewnątrz? Zastanów się nad zamontowaniem sufitu akustycznego, który pozwoli wyciszyć pokój. Ten rodzaj sufitu daje możliwość, też pozbyć się efektu echa, który częstokroć przeszkadza w przestrzeniach o wielkim metrażu. Sufit ten może być też doskonałym elementem dekoracyjnym.

Categories: Uncategorized