Poznaj korzyści z zabiegów kosmetycznych

zabieg upiększający

Nasza cera po minusowych temperaturach wymaga prawidłowej konserwacji. Można o nią zadbać jedynie w domu albo zdecydować się na specjalistyczne zabiegi kosmetyczne. Co to jest, oraz co nam proponuje kosmetyka? Kraków to miejsce, w którym możemy znaleźć wiele gabinetów urodowych z pokaźną listą zabiegów. Oto zarys kilku z nich dostępnych w krakowskiej klinice VESUNA!

Przedłużanie i zagęszczanie rzęs

Coraz więcej Pań wybiera ten zabieg. Do wyboru jest sporo rodzajów zabiegów – 1:1, 2:1. 4:1 to tylko kilka z nich. Wybór powinien być uzależniony od tego, jaki rezultat pragniemy otrzymać. Zabieg jest całkiem prosty i polega na przyczepieniu nienaturalnych rzęs do naturalnych. Efekt utrzymuje się od trzech do sześciu tygodni. Przyklejane rzęsy odpadają razem z naturalnymi. Koszt zabiegu jest zróżnicowany – od 100 do nawet 500 zł.

Peelingi kosmetyczne

Peelingi to zabiegi, które mają na celu złuszczenie martwego naskórka. Gabinety kostyczne proponują szeroki wybór tego rodzaju zabiegów. Wśród nich należy wyodrębnić peelingi mechaniczne, peelingi chemiczne, peelingi mieszane. Tego typu zabiegi jesteśmy w stanie, również podzielić uwzględniając głębokość działania. Rozróżniamy tu peelingi powierzchniowe, średnio głębokie oraz głębokie. W celu wyboru stosownego peelingu należy skonsultować się z lekarzem dermatologiem bądź kosmetyczką, aby wybrali peeling odpowiedni do stanu a także rodzaju cery. Nie bez znaczenia, żeby peelingi przeprowadzane były przez specjalistów.

Exilis Elite

Jednym z nieoperacyjnych zabiegów regenerowania cery jest lifting przy wykorzystaniu aparatu Exilis Elite. Zabieg ten umożliwia pozbycie się zmarszczek, ujędrnienie skóry, jak również zredukowanie nadmiaru tkanki tłuszczowej na twarzy, i podbródku. Pierwsze efekty są widoczne już po pierwszej wizycie. W zależności od kondycji skóry, winno się przeprowadzić od trzech do sześciu zabiegów z wykorzystaniem tego urządzenia. Zanim jednak zdecydujemy się na zabieg powinno skonsultować się z lekarzem, jaki zbada, czy nie ma żadnych przeciwskazań.

geneO

Zaletą tego zabiegu jest fakt, że pomaga na trzech płaszczyznach – dotlenia skórę, złuszcza naskórek, a także poprawia elastyczność. Jest to dobre rozwiązanie dla każdego rodzaju skóry. GeneO to zabieg niebolesny jak również orzeźwiający. Ilość jak też częstość przeprowadzania zabiegów zależą od stanu skóry, dopasowywane są w czasie konsultacji. Na korzyść geneO przemawia również fakt, iż skóra nie wymaga długiego czasu regeneracji.

Categories: Uroda