Bądź modna w 2018 roku

Zwróć uwagę na dominujące trendy i bądź modna w 2018 roku. Moda ulega ciągłym modyfikacjom, dlatego też dobrze jest wiedzieć co w najbliższych miesiącach będzie na topie. Zobacz, w co warto się przyodziać i o co rozbudować swoją garderobę.

Mieszanka stylów

Kierunki w modzie są nieprzewidywalne. Czasem powraca styl z poprzednich lat, a niekiedy pojawia się zupełnie coś nowatorskiego. I to te nowości potrafią niejednokrotnie wpędzić nas w zdumienie. Zwróćmy uwagę, iż ponownie populanością cieszą się ołówkowe spódnice. Długość w tym wypadku jest bez znaczenia. Możemy nałożyć albo długą, za kolana, czy także do połowy uda. Pomimo swojego stylu retro, prefekcyjnie wpasowuje się we współczesne kreacje. Jeżeli chodzi o styl dzienny, wraca znowu moda na szorty. Latem, zamiast krótkiej kiecki, wybierz spodenki w dowolnym odcieniu. Odnośnie kolorystyki, w roku 2018 atrakcyjne będą żywe odcienie. Za ich pomocą na pewno wyróżnisz się w szarym tłumie. Należałoby również zwrócić uwagę, iż na popularności zyskują coraz bardziej transparentne tkaniny. Potrafią one być wskazane podczas gorących dni. Naszą garderobę dodatkowo należałoby rozszerzyć o stroje w prążki, lecz pionowe. Im nadruk szerszy i bardziej widoczny, tym lepiej. Może wybierzemy suknię długą, kombinezon czy garnitur? Całokształt zależy od tego, w czym lepiej się czujemy. Jeżeli jednakże nie chcemy zbytnio rzucać się w oczy, w dalszym ciągu w modzie zostaje jasny róż. Pragnąc uwypuklić swoją kobiecość, jak również nadać chwili nutę romantyzmu postaw na stylizację w tym kolorze. To naturalnie tylko niewiele przykładów z nurtów, z którymi możemy się spotkać w 2018 roku.

Wybierz swój styl

Nasza szafa nie zawsze jest w stanie nadążyć za nowymi propozycjami. Dlatego trzeba również, co pewien okres ją odnowić i skontrolować co w danym sezonie jest godne adnotacji. Trendy są różnorakie i bez wątpienia każda z odnajdzie coś dla siebie. Wybierz styl, jaki znakomicie do Ciebie pasuje i zaskocz innych.

Categories: Porady