Koniec z suszeniem ubrań na zwykłej suszarce!

Jeszcze kilka dekad temu, pranie było szczególnie męczącą procedurą. Dziś wystarczy wepchnąć ubrania do pralki, a po wszystkim rozwiesić całość na suszarce. W okresie słonecznym, suszarkę przeważnie można wyciągnąć na balkon. Niemniej w chłodniejszych miesiącach, trzeba wypatrzyć dla niej odpowiednie miejsce w mieszkaniu. Podczas tradycyjnego suszenia, w wnętrzu narasta dawka wilgoci, jaka sprzyja powstawaniu grzybów. Stąd też coraz więcej osób decyduje się na zakup mechanicznej suszarki lub pralko-suszarki.

Wyselekcjonuj rozwiązanie dla siebie

Decydując się na kupno dwóch osobnych urządzeń, wbrew pozorom użyją one mniej energii. Nie wystąpi także kłopot z ich postawieniem, gdyż można je postawić jedno na drugim. Dzięki takiemu rozstrzygnięciu nie marnujemy miejsca. Jeżeli nie możemy pozwolić sobie na zakup osobnych urządzeń, wyjściem będzie pralko-suszarka. Zajmuje dokładnie tyle lokum, co pralka, a ma znacznie więcej do zaoferowania. Przy wyborze najwydajniejszego rozwiązania dla siebie, zwróć również uwagę na pojemność oferowaną przez urządzenia. Przy pralce oraz suszarce automatycznej, jest ona do siebie zbieżna. Przy pralko-suszarce, mogą zajść delikatne dysproporcje. Piorąc 8 kg ciuchów, na raz potrafimy wysuszyć jedynie 5 kg. Pozostałe rzeczy będą musiały poczekać na swoją kolej. Mimo to i tak będzie to trwało krócej, niż w przypadku tradycyjnego suszenia.

| Zobacz aktualną ofertę pralko-suszarek marki SAMSUNG!

Dobrze zużytkuj miejsce w swoim domu

Jeśli żyjemy w bloku, właściwiej zdecydować się na pralko-suszarkę. Przestaniemy się martwić, o to gdzie rozciągnąć pranie. A samo wysychanie potrwa też niezwykle krótko. Mimo znaczniejszego poboru mocy elektrycznej, sporo osób decyduje się na to rozwiązanie. Posiadając dom jednorodzinny, rozsądnie przeanalizować zakup dwóch niezależnych urządzeń. W takich przypadkach częstokroć posiadamy wnętrze, które spełnia rolę pralni. Bez kłopotu upchnie się tam zarówno pralka, jak także suszarka mechaniczna.

Categories: Porady